Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Rename
af: Herbenoem

en: Visibility
af: Sigbaarheid.
