Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ
