Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Show on every page except the listed pages.
ja: リストに記載したページ以外のすべてのページに表示する

en: Show on only the listed pages.
ja: リストに記載したページにのみ表示する

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: File Browser
ja: ファイルブラウザー

en: File Upload
ja: ファイルアップロード

en: Resize
ja: リサイズ

en: File browser type
ja: ファイルブラウザーのタイプ

en: Toolbar buttons
ja: ツールバーのボタン
