Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá
