Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Show on every page except the listed pages.
da: Vis på alle sider undtagen de nævnte.

en: Show on only the listed pages.
da: Vis kun på de nævnte sider.

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Visibility
da: Synlighed

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: File Browser
da: Filvælger

en: File Upload
da: Fil upload

en: Resize
da: Tilpas størrelse

en: Toolbar buttons
da: Værktøjslinjeknapper
