Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: File Browser
gl: Explorador de ficheiros

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Resize
gl: Redimensionar
