Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Resize
hr: Promjeni veličinu
