Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Toolbar buttons
he: לחצני סרגל כלים
