Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ
