Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-3.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Show on every page except the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో తప్ప ఇతర అన్నీ పేజీల్లోనూ చూపించు

en: Show on only the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో మాత్రమే చూపించు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Rename
te: పేరుమార్చు
