Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-3.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն
