Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-3.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Show on every page except the listed pages.
pt: Exibir em todas as páginas, exceto nas listadas abaixo.

en: Show on only the listed pages.
pt: Exibir apenas nas páginas listadas abaixo.

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Basic Settings
pt: Configurações Básicas

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: Editor width
pt: Largura do editor
