Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-3.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Show on every page except the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانمىغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Show on only the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش
