Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Visibility
az: Görünüş

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin
