Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ
