Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: English
ar: إنجليزية

en: Russian
ar: روسية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية
