Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: English
be: Ангельская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Ukrainian
be: Украінская
