Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: English
da: Engelsk

en: Russian
da: Russisk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk
