Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Ukrainian
dz: ཡུཀ་རའི་ནི་ཡཱན།
