Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: English
et: Inglise keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel
