Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: English
fa: انگلیسی

en: Russian
fa: روسی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی
