Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: English
gl: Inglés

en: Russian
gl: Ruso

en: Ukrainian
gl: Ucraniano
