Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Russian
hi: रूसी

en: Ukrainian
hi: यूक्रेनी
