Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն
