Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: English
kk: Ағылшын

en: Russian
kk: Орыс

en: Ukrainian
kk: Украин
