Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន
