Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Ukrainian
kn: ಉಕ್ರೇನಿಯನ್
