Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Ukrainian
ml: ഉക്രേനിയന്‍
