Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: English
nl: Engels

en: Russian
nl: Russisch

en: Ukrainian
nl: Oekraïens
