Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: English
ps: انګرېزي

en: Russian
ps: روسی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی
