Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: English
pt: Inglês

en: Russian
pt: Russo

en: Ukrainian
pt: Ucraniano
