Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: English
sk: Angličtina

en: Russian
sk: Ruština

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina
