Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: English
sr: енглески

en: Russian
sr: руски

en: Ukrainian
sr: украјински
