Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: English
sv: Engelska

en: Russian
sv: Ryska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska
