Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்
