Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: English
tr: İngilizce

en: Russian
tr: Rusça

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca
