Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: English
is: Enska

en: Russian
is: Rússneska

en: Ukrainian
is: Úkraníska
