Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: English
oc: Anglés

en: Russian
oc: Rus

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian
