Widget to search from ofru.ru (6.x-1.23) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: English
uk: Англійська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Ukrainian
uk: Українська
