Wikio vote (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Links
be: Спасылкі

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Nodes
be: Матэрыялы
