Wikio vote (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Links
ca: Enllaços

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Teaser view
ca: Vista resumida
