Wikio vote (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Nodes
da: Indhold
