Wikio vote (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Nodes
el: Κόμβοι
