Wikio vote (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Links
eo: Ligiloj

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Nodes
eo: Nodoj
