Wikio vote (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Links
et: Lingid

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Nodes
et: Postitused
