Wikio vote (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Links
eu: Estekak

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Teaser view
eu: Laburpen bista

en: Nodes
eu: Nodoak
