Wikio vote (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Links
fa: پیوندها

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Node types
fa: انواع گره

en: Nodes
fa: گره‌ها
