Wikio vote (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Links
fi: Linkit

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Teaser view
fi: Teaser näkymä

en: Nodes
fi: Solmut
