Wikio vote (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Links
gl: Ligazóns

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Nodes
gl: Nodos
