Wikio vote (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Teaser view
hu: Csak bevezető

en: Nodes
hu: Tartalmak
